" /> Автобусный чартер в Болгарию 2020 :: Туроператор Фортуна

Смотрите также:


Автобусный чартер в Болгарию 2020

Львів - Стрий - Долина - Калуш - Івано-Франківськ - Коломию - Чернівці - Румунію (транзитом) - Балчик - Албену

- Кранево - Золоті Піски - Святий Костянтин та Єлена - Бялу - Обзор - Еленіти - Варну - Св.Влас - Сонячний Берег -

Несебр - Поморіє

Виїзди: щодня з 25.06.2020 до 19.09.2020

Вартість проїзду у 2 сторони - 55 євро *

Пріоритети (5-20 місце) - 65 євро

* вартість на проїзд, при умові перебування в Болгарії до 14 ночей

Час відправлення*

Час відправлення*

Львів - залізничний вокзал

08:00

Поморіє-вул. Солна, 86

12:00

Стрий-заправка ОККО на виїзді на Моршин

09:00

Равда-супермаркет “Лідл”

12:25

Долина-заправка ОККО

09:45

Несебр-готель “Панорама”

12:30

Калуш-заправка “WOG”

10:25

Сонячний Берег-готель “Котва”

12:40

Івано-Франківськ-навпроти кінотеатру “Космос”

11:00

Сонячний Берег-готель “Арда”

12:45

Коломия-на виїзді з міста, навпроти кафе “Зруб”

12:00

Сонячний Берег-готель “Кубань”

12:50

Чернівці-навпроти залізничного вокзалу

13:45

Сонячний Берег-готель “Ріва”

12:55

Балчик-біля готелю “Наслада”

 

Сонячний Берег-готель “Хелена”

13:00

Албена-на в”їзді на курорт

 

Єленіте-на автобусній зупинці біля курорту

13:15

Кранево-ресторан “Бочка”

 

Св. Влас-Азс біля готелю “Джулія”

13:25

Золоті Піски-зупинка біля готелю “Бриз”

 

Обзор-навпроти автостанції

14:30

Св. Констянтин та Єлена-на в”їзді на курорт

 

Бяла-заправка Торнадо

14:45

Варна-Кафедральний собор

 

Варна-пл. Марії Люції

14:50

Обзор-навпроти автостанції

 

Св. Констянтин та Єлена-на в”їзді на курорт

15:15

Сонячний Берег-готель “Хелена”

 

Золоті Піски-зупинка біля готелю “Бриз”

15:45

Єленіте-на автобусній зупинці біля курорту

 

Кранево-ресторан “Бочка”

16:00

Св. Влас-Азс біля готелю “Джулія”

 

Албена-на в”їзді на курорт

16:15

Сонячний Берег-готель “Ріва”

 

Балчик-біля готелю “Наслада”

16:30

Сонячний Берег-готель “Кубань”

 

Чернівці

 

Сонячний Берег-готель “Арда”

 

Коломия

 

Сонячний Берег-готель “Котва”

 

Івано-Франківськ

 

Несебр-готель “Панорама”

 

Калуш

 

Равда-супермаркет “Лідл”

 

Стрий

 

Поморіє-вул. Солна, 86

 

Львів

 

 

 








Ведущий менеджер - Марина Даць
e-mail: fortunalvivs@gmail.com
skype: fortuna.lviv
tel.: 032 242 31 38
mob.: 067 371 79 72

 

 

1$ = 28,95грн.
1€ = 33, 29грн.
1PLN =7,60 грн.

подписаться на sms-рассылку
Розроблено в компанії Soltech
Туроператор "Фортуна" © 2011

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322

Warning: file_get_contents(http://rotator.soltech.com.ua/fortunalviv.com.ua/): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322