Смотрите также:


Чорногорія зі ЛьвоваДержава Чорногорія знаходиться на мальовничому Балканському півострові (на його Адріатичному узбережжі) в південно-східній частині Європи. Умовно територія країни ділиться на три частини: гірські системи на сході країни, центральну рівнинну територію і узбережжі Адріатичного моря. Чорногорія на заході межує з Хорватією, на північному заході країна межує з Герцеговиною та Боснією, на північному сході стикається з Сербією, на сході - з Республікою Косово і на південному сході межує з Албанією.

Відпочинок у Чорногорії, вілли які щороку приймають сотні тисяч гостей зі всіх країн світу.Ця форма відпочинку має безліч шанувальників серед сучасних туристів. Широка популярність пояснюється тим , що Чорногорія - це унікальна можливість доповнити розслабляючий пляжний відпочинок насиченою екскурсійною програмою. Найбільшим попитом користуються такі курорти Чорногорії, як Бечічі, Будва і Рафаїловічі - ці курорти  ідеально підходять для культурного проведення часу і сімейного відпочинку.

Чорногорія зі Львова за допомогою авіа переліту - найбільш популярний спосіб потрапити в країну. Чартер Чорногорія зі Львова займає лише 1 год 15 хвилин, який ви проведете в надійному комфорті на борту нашого лайнеру. Також ми пронуємо відпочинок в недорогих готелях і приватних віллах своїм автомобілем (докладніше див.тут >>>). Для  того щоб відпочивати в Чорногоріїчерез авіапереліт - візи не потрібно, але для подорожування наземним шляхом (своїм автомобілем наприклад) потрібна шенгенська мультивіза або Угорську транзитну візу. Якщо у Вас не має такої візи - ми відкриємо для Вас Угорську транзитну візу. Із вартістю і списком документів Ви можете ознайомитись тут>>>.

В Чорногорії Ви отримаєте європейський відпочинок, європейський сервіс за помірну ціну. Бажання багатьох туристів скористатись можливістю проживання на віллах в номерах "студіо" чи "апартаментах" з кухнею з усією необхідною посудою повністю виправдане: свіжі морепродукти можна придбати на базарі "market" або напряму в "marine" у місцевих рибалок прямо із сітей.

Якщо Ви бажаєте насолодитись різноманітною середземноморською кухнею -  то велика кількість ресторанів надасть Вам таку можливість. Також є спеціалізовані магазини, де свіже м"ясо чи рибу для Вас приготують на грилі, там же можна і купити свіжоспечений хліб, сир, хороші і не дорогі червоне місцеве вино "vranoc".

А також ми пропонуємо тури в Чорногорію зі Львова розбавити хорошою екскурсійною програмою. Ознайомитись з екскурсіями і зорієнтуватись по ціні ви можете тут >>>)

О стране. Курорты. Цены >>>Ведущий менеджер - Марина Даць
e-mail: fortunalvivs@gmail.com
skype: fortuna.lviv
tel.: 032 242 31 38
mob.: +380 67 371 79 72

 

 

1$ = 35,80 грн.
1€ = 38,10 грн.

подписаться на sms-рассылку
Розроблено в компанії Soltech
Туроператор "Фортуна" © 2011

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322

Warning: file_get_contents(http://rotator.soltech.com.ua/fortunalviv.com.ua/): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322