Смотрите также:


Новогодняя сказка в Закопане 28.12-03.01.2020

Новорічна Казка в Закопане 28.12-03.01.2020

28.12.19

Виїзд зі Львова автобусом до Закопане.
Приїзд в Закопане. Поселення. Обідо-вечеря. Ночівля.

29.12.19

Сніданок. Знайомство з Закопане. Організоване отримання лижного спорядження (факультативно від 30-35 € за весь період і дорожче залежно від класу лиж). 

Катання на лижах, санках, скутерах на горі Поляна Шимашкова або на витягу в Сухе(www.skisuche.com).
Обідо-вечеря. Вільний час.

Пропонуємо самостійно:

 1. Прогулятися центральною вулицею Закопане - Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, посидіти в гуральських колибах біля палаючого багаття, послухати гуральську музику та зїсти оригінальні гуральські страви. А на поціновувачів солодкого чекають цукерні.

 2. Факультативно відвідати:

- сауну, пограти теніс чи більярд, або ж покататися на ковзанах;
Аквапарк. (www.aquapark.zakopane.pl)

Вільний час. Розбійницький кулік - катання на санях, гуляння біля Розбійничого вогнища (Пікнік). В затишному місці Ви зможете самі посмажити на вогнищі ковбаски, випити гарячого вина та хорошому настрої  в оточенні друзів провести дозвілля   (25/ос).

Ночівля.

30.12.19

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс в Мале Ціхе  www.maleciche.com (12 км відЗакопане). Туристи можуть скористатися сучасним 4-х крісельним витягом довжиною 1250 м та  бугельними витяги різної довжини). Тут Ви зможете попрацювати над технікою їзди на лижах та посидіти в затишних барах, любуючись із вершини гори  чудовими краєвидами Татр, саме в тій тихій місцині  відчувається душевний спокій та краса природи. 
Обідо-вечеря.

Вільний час. Розбійницький кулік - катання на санях, гуляння біля Розбійничого вогнища (Пікнік). В затишному місці Ви зможете самі посмажити на вогнищі ковбаски, випити гарячого вина та хорошому настрої  в оточенні друзів провести дозвілля   (факультативно 25).

Для тих, хто залишився і не приймає участь в куліку, пропонуємо факультативно відвідатитермальні басейни «Termy Szaflary»(автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 20 чол. ) http://www.termyszaflary.com/           

 Ночівля.

31.12.19

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська (25 км від Закопане). Тут розташовані траси від 150м до 1500м, 6 крісельних і 8 бугельних витягів. Це цілий комплекс різноманітних зимових атракційwww.bialkatatrzanska.pl. Катання на лижах.

Хто втомився кататися, може відвідати термальний комплекс «Terma Bania», який відкритий в 2011 р, рекреаційні басейни для дорослих та дітей, водні гірки, тиха зона, саунаріум, який складається із 5 видів саун, в т.ч. відкриті сауни «Лазні», SPA-центр - 8 процедурних кабінетів, VIP-зона та ін. https://www.termabania.pl/ (факультативно) 
Обідо-вечеря. Підготовка до Нового року.

Зустріч Нового 2019 року. Ночівля.

01.01.20

З НОВИМ РОКОМ!!!

Cніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська. Катання на лижах. 
Факультативне  відвідування водного комплексу «Терма Буковинська» (автобусний підвіз здійснюється при групі не менше 15 ос.)12 басейнів - шість критих і шість відкритих, наповнених водою з термальних джерел, температура -28-36С.

Обідо-вечеря. 
Прощання із Закопане. Факультативнапрогулянка Папською дорогою, яка тягнеться до г.Губалувка, а під горою розташований гуральський базар. Купівля сувенірів, подарунків. Ночівля.

02.01.20

Сніданок. Виселення. Переїзд до Кракова.

Екскурсія на Вавельський пагорб (10€) -відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном «Зігмунт», який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

Пішохідна екскурсія по Кракову: Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3 €), у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар. 
Вільний час. Пропонується самостійно:

1. Пішохідну факультативну екскурсію «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15€).  Казімеж - це історичний єврейський район Кракова.  Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова. 

Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто - головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.

Вхідні квитки в екскурсійні обєкти:  музей «Фабрика Шиндлера», синагоги та єврейське кладовище Ремус за дод.плату.

2. Екскурсія  по Краківському підземеллі. В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк. Це варто побачити!

 3.  Для шанувальників пива відвідати пивоварню (факультативно)

 4. Для любителів шопінгу відвідати торгово-розважальний центр «Плаза» (Краківська Галерея). 
В другій половині дня - факультативний виїзд у Велічку (10€ + вх. кв.: дор.~ 20€, діти до 12р. ~ 15€ при групі не менше 20 чол. або при умові приєднання до збірної групи).  Відвідування Королівських Соляних Копалень(www.kopalnia.pl) - одного із найпопулярніших в Польщі туристичних обєктів. Це найстаріша у Європі соледобувна шахта із підземними озерами, галереями та чудовими скульптурами з камяної солі на глибині 125 метрів.

Туристи, які залишилися у Кракові,  самостійно доїжджають до Велічки.
Повернення в Україну.

03.01.20

Прибуття до Львова.


Вартість на 1 особу в 2-х/3-х місному ноиері  в евро:

 

Проживання

з 29.12.19 до 02.01.20

 

Апартам.

1-но місн

(вигоди в номері)

2-х місн

(вигоди в номері)

3-х місн

(вигоди в номері)

4-х місн

(вигоди в номері)

CHD

(3-12)
1дор.+1дит.

 

CHD

(3-12)

2дор.+1дит.

 

 

CHD

(до 3-х рр. на одному ліжку із батьками)

 

З А К О П А Н Е

Вілла «Під Модринами» НВ

 (у всіх номерах окремі ліжка)

 За дод.плату музичний вечір під гуральську музику з вином та солодощами - 25/ос.

 

 

-----

-----

320

310€

310€

270€

250€

150€ 

Пансіонат «Кубик»3* ВВ

Доплата за НВ - 8€/ос./день

 ----

 400€

 410Є

395€

380€

355€

(3-9р.)

335€

(3-9р.)

160€

 

Пансіонат «Марія5» 4* НВ

 

 

 ----

 450

435

435

360

(3-9 р.)

350

(3-9р.)

170€

 

Під запит можемо запропонувати інші варіанти розміщення!!!

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Проживання - 5 ночей;

2. Харчування  - 5 НВ або 5 ВВ (залежно від обраного варіанту проживання);

3. Проїзд Львів-Закопане-Львів;

4. Автобусне обслуговування групи по Закопане (груповий підвіз до витягів!!!);

5. Екскурсія по Кракову;

6. Супровід керівника.

 

1. Вхідні квитки в музеї, замки, термальні басейни і Аквапарк;

2. Оплата витягів та абонементів при катанні;

3. Прокат лижного інвентаря - від 30€ за весь період;

4. Факультативні програми та екскурсії;

5. Візова підтримка (оплачується при кожній подачі, при відмові не повертається):

-  послуги по опрацюванню документів-10€ (оплачуються разом з туром туроператору);

6. Проїзд в громадському транспорті;

7. Мед.страхівка (гірськолижна) ОБОВЯЗКОВО.Ведущий менеджер - Марина Даць
e-mail:fortunalviv1@gmail.com
skype: fortuna.lviv
tel.: 032 242 31 38
mob.: 067 371 79 72

 

 

1$ = 29,50грн.
1€ = 34, 50грн.

подписаться на sms-рассылку
Розроблено в компанії Soltech
Туроператор "Фортуна" © 2011

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322

Warning: file_get_contents(http://rotator.soltech.com.ua/fortunalviv.com.ua/): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322