Запрос на подбор тура

Спасибо!
Мы с Вами свяжемся в ближайшее время!
"Mariya5"4*(пансіонат р-н Анталувка)

Смотрите также:


"Mariya5"4*(пансіонат р-н Анталувка)

 Пансіонат «Марія 5» це спокійне місце для відпочинку. Розташований до центру міста -25 хвилин ходи. Відносно недалеко (1,5 км) знаходиться лижний комплекс Носаль, розрахований як на досвідчених гірськолижників, так і на початківців. Поряд (200м) від пансіонату знаходиться витяг для початківців на г.Анталувка протяжністю до 200 м, а на відстані 600м від пансіонату витяг - Козінець протяжністю до 500 м.


Відкриття пансіонату було в кінці 2009 року, і тим самим Ви можете бути впевнені, що всі елементи обєкту сучасні і адаптовані до високих вимог  гостей. Виготовлена ​​з цілої деревини меблі і мягкі кольори інтерєру дуже позитивно вплинуть на ваш настрій, і Ви відчуєте себе краще, ніж удома.

Піклуючись про зручність гостей, Пансіонат «Марія» є дружнім також для інвалідів. Ці та багато інших зусиль були оцінені на початку 2010 року, коли Пансіонат «Марія 5» отримав чотири зірки (****).

Кожен день є можливість користуватися процедурами Vacu Fit, займатися скандинавською ходьбою (Nordig Walking) і розслаблятися в СПА салоні. У розпорядженні гостей є процедури для обличчя та усього тіла.

            У більшості номерів Пансіонат «Марія», Ви знайдете: ванну кімнату з феном і душовою кабіною, TV-сат та радіоприймач, одномісне або двомісне ліжко (можлива додаткова ліжко), інтернет розетку. У деяких номерах є балкон із захоплюючим видом на Татри.

Види процедур, які можна отримати у Пансіонаті «Марія»: ФІЗІОТЕРАПІЯ -магнітотерапія, лазеротерапія, місцева кріотерапія, електротерапія, високотоновая частотна терапія HiTop, ультразвукова терапія, фототерапія лампою Q-light, індивідуальні інгаляції «BOA» - гнітючий масаж, ручний масаж, президентське крісло, ЛІЖКО HYDRO-JET, BODY DETOX, ФІНСЬКА САУНА, РИМСЬКА БАНЯ, ДЖАКУЗІ, ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ.

 

Загальний вигляд
Рецепция
Тренажерний зал
Кімната
Ідальня
СПА


Ведущий менеджер - Марина Даць
e-mail: fortunakvivs@gmail.com
skype: fortuna.lviv
tel.: 032 242 31 38
mob.: 067 371 79 72

 

 

1$ = 25,16 грн.
1€ = 27,56грн.
1PLN =6,70 грн.

Розроблено в компанії Soltech
Туроператор "Фортуна" © 2011