Смотрите также:


"Mariya5"4*(пансіонат р-н Анталувка)

 Пансіонат «Марія 5» це спокійне місце для відпочинку. Розташований до центру міста -25 хвилин ходи. Відносно недалеко (1,5 км) знаходиться лижний комплекс Носаль, розрахований як на досвідчених гірськолижників, так і на початківців. Поряд (200м) від пансіонату знаходиться витяг для початківців на г.Анталувка протяжністю до 200 м, а на відстані 600м від пансіонату витяг - Козінець протяжністю до 500 м.


Відкриття пансіонату було в кінці 2009 року, і тим самим Ви можете бути впевнені, що всі елементи обєкту сучасні і адаптовані до високих вимог  гостей. Виготовлена ​​з цілої деревини меблі і мягкі кольори інтерєру дуже позитивно вплинуть на ваш настрій, і Ви відчуєте себе краще, ніж удома.

Піклуючись про зручність гостей, Пансіонат «Марія» є дружнім також для інвалідів. Ці та багато інших зусиль були оцінені на початку 2010 року, коли Пансіонат «Марія 5» отримав чотири зірки (****).

Кожен день є можливість користуватися процедурами Vacu Fit, займатися скандинавською ходьбою (Nordig Walking) і розслаблятися в СПА салоні. У розпорядженні гостей є процедури для обличчя та усього тіла.

            У більшості номерів Пансіонат «Марія», Ви знайдете: ванну кімнату з феном і душовою кабіною, TV-сат та радіоприймач, одномісне або двомісне ліжко (можлива додаткова ліжко), інтернет розетку. У деяких номерах є балкон із захоплюючим видом на Татри.

Види процедур, які можна отримати у Пансіонаті «Марія»: ФІЗІОТЕРАПІЯ -магнітотерапія, лазеротерапія, місцева кріотерапія, електротерапія, високотоновая частотна терапія HiTop, ультразвукова терапія, фототерапія лампою Q-light, індивідуальні інгаляції «BOA» - гнітючий масаж, ручний масаж, президентське крісло, ЛІЖКО HYDRO-JET, BODY DETOX, ФІНСЬКА САУНА, РИМСЬКА БАНЯ, ДЖАКУЗІ, ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ.

 

Загальний вигляд
Рецепция
Тренажерний зал
Кімната
Ідальня
СПА


Ведущий менеджер - Марина Даць
e-mail: fortunalviv1@gmail.com
skype: fortuna.lviv
tel.: 032 242 31 38
mob.: 067 371 79 72

 

 

1$ = 28,95грн.
1€ = 33, 29грн.
1PLN =7,60 грн.

подписаться на sms-рассылку
Розроблено в компанії Soltech
Туроператор "Фортуна" © 2011

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322

Warning: file_get_contents(http://rotator.soltech.com.ua/fortunalviv.com.ua/): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322