Запрос на подбор тура

Спасибо!
Мы с Вами свяжемся в ближайшее время!
"Надія" база відпочинку

Смотрите также:


"Надія" база відпочинку

База відпочинку "Надія" запрошує відпочити на чудовому курорті Чорного Моря - Коблево (Одеса). База відпочинку "Надія" - саме те, що Ви шукали. Ми пропонуємо весь набір послуг необхідний для комфортного відпочинку в Коблево.
У 40 км від міста Одеса в зоні відпочинку Коблево, на березі Чорного моря, Ви зможете чудово провести час зі своїми близькими і друзями. Крім того база відпочинку "Надія" - зручне місце для організації річних спортивних зборів, проведення конференцій і семінарів, корпоративів та сімейних святкувань. Номери бази "Надія" обладнані відповідно до європейських норм. У нас одні з кращих умов для літнього сімейного відпочинку в Коблево.

Номери:
Відпочиваючі розташовуються в двох житлових корпусах, побудованих з урахуванням сучасних вимог до комфорту, і вдало вписуються в навколишній романтичний пейзаж. На базі відпочинку "Надія" проведена повна реконструкція. До послуг відпочиваючих затишні однокімнатні та двокімнатні номери після капітального ремонту, що відрізняються продуманістю внутрішнього планування. Рівень комфорту і оснащення номерів відповідає найвищим вимогам. У номерах: душ, туалет, балкон, телевізор, холодильник, кондиціонер.

1-кімнатний 2-місний номер категорії "Стандарт": житлова кімната, балкон, санвузол, передпокій. Номер мебльований двома полуторними або одним двоспальним ліжками, столом, стільцями, тумбочкою, шафою для одягу і речей, телевізором. Всі номера даної категорії мають кондиціонери. Підлога - керамічне покриття. Номери розташовані на І, ІІ, ІІІ поверхах основного корпусу.

1-кімнатний 3-місний номер категорії "Стандарт": житлова кімната, балкон, санвузол, передпокій. Номер мебльований трьома полуторними або одним двоспальним та одним полуторним ліжками, столом, стільцями, тумбочкою, шафою для одягу і речей, телевізором. Всі номера даної категорії мають кондиціонери. Підлога - керамічне покриття. Номери розташовані на І, ІІ, ІІІ поверхах основного корпусу.

1-кімнатний 4-місний номер категорії "Стандарт": житлова кімната, балкон, санвузол, передпокій. Номер мебльований чотирма полуторними або одним двоспальним та двома полуторними ліжками, столом, стільцями, тумбочкою, шафою для одягу і речей, телевізором. Всі номери даної категорії мають кондиціонери. Підлога - керамічне покриття. Номери розташовані на І, ІІ, ІІІ поверхах основного корпусу.

1-кімнатний 5-місний номер категорії "Стандарт": житлова кімната, балкон, санвузол, передпокій. Номер мебльований п'ятьма полуторними або одним двоспальним та трьома полуторними ліжками, столом, стільцями, тумбочкою, шафою для одягу і речей, телевізором. Всі номери даної категорії мають кондиціонери. Підлога - керамічне покриття. Номери розташовані на І, ІІ, ІІІ поверхах основного корпусу.

1-кімнатний номер категорії "Стандарт покращений": житлова кімната, балкон, санвузол, передпокій. Номер мебльований одним двоспальним ліжком з ортопедичним матрацом, столом, стільцями, тумбочкою, шафою для одягу і речей, телевізором. Додатковим місцем є повноцінне полуторне ліжко. Максимальне розміщення - 4 людини. Всі номери даної категорії мають кондиціонери. У номері додатково: холодильник та фен. Номери розташовані на ІІ поверсі основного корпусу.

1-кімнатний номер категорії "Комфорт": нова категорія номерів. Реконструкція та дизайнерські меблі 2016 року. Житлова кімната, балкон, санвузол, передпокій. Номер мебльований одним двоспальним ліжком з ортопедичним матрацом, столом, трюмо, стільцями, тумбочками, шафою для одягу і речей. Додатковим місцем є розкладний диван. Максимальне розміщення - 4 людини. Всі номери даної категорії мають кондиціонери. У номері додатково: приліжкові бра, телевізор, холодильник і фен. Номери розташовані на IІІ поверсі основного корпусу.

1-кімнатний 2-місний номер категорії "Стандарт блоковий": житлова кімната, один санвузол на 2 номери, передпокій на 2 номери. Номер мебльований двома полуторними або одним двоспальним ліжками, столом, стільцями, тумбочкою, шафою для одягу і речей, телевізором. Не всі номери, даної категорії, кондиційовані. Підлога - керамічне покриття. Номери розташовані на І, ІІ, ІІІ поверхах основного корпусу.

1-кімнатний 3-місний номер категорії "Стандарт блоковий": житлова кімната, один санвузол на 2 номери, телевізором, передпокій на два номери. Номер мебльований трьома полуторними, столом, стільцями, тумбочкою, шафою для одягу і речей. Всі номери даної категорії мають кондиціонери. Підлога - керамічне покриття. Номери розташовані на І, ІІ, ІІІ поверхах основного корпусу.

1-кімнатний 2-місний категорії "Напівлюкс": житлова кімната, мебльований балкон, санвузол з душовою кабінкою, передпокій. Житлова кімната обладнана двома полуторними або одним двоспальним ліжками, шафою, тумбочками, стільцями, холодильником, телевізором. Всі номери даної категорії мають кондиціонери. Номери розташовані на І та ІІ поверхах нового корпусу.

Люкс 1-кімнатний: номер знаходиться на I поверсі нового корпусу (будівля 2013 року). Студія 35 м2: вітальня зона, спальна зона, мебльована веранда 7,5 м2, санвузол з душем "Шарко", передпокій. У вітальні зоні шафа-купе, комфортний м'який куток, барна стійка, холодильник, кондиціонер, електричний чайник і чайний набір. Спальна зона обладнана двоспальним ліжком з ортопедичним матрацом, тумбочками, ЖК телевізором. Підлога - керамічне покриття.

Люкс 2-кімнатний: вітальня, спальня, балкон, санвузол, передпокій. У вітальні комфортний м'який куток, холодильник, кондиціонер, ел. чайник і чайний набір. Спальня обладнана двоспальним ліжком з ортопедичним матрацом, меблевою стінкою, шафою для одягу і речей, телевізором, тумбочками та пуфиком, кондиціонером. Підлога - керамічне покриття. Номери знаходяться ІІІ поверсі основного корпусу.


До складу бази Надія входять:
• Основний ресторан
• Ресторан «Бамбук» (Китайська кухня)
• Танцювально-розважальний комплекс на 300 посадочних місць
• Дискотека
• 3 бари
• Сауна з басейном (з підігрівом)
• 3 альтанки на 25-30 посадочних місць
• Дитячий ігровий майданчик
• Поле для міні футболу
• Поле для волейболу
• Баскетбольна площадка
• Тир
• Більярд
• Автомобільна стоянка під охороною
• Медпункт

База "Надія" є повністю незалежною від перебоїв електро- і водопостачання завдяки системі автономного забезпечення електроенергією і водонасосної станції.


Пляж бази "Надія": громадський піщаний пляж, перша берегова лінія, відстань до пляжу 60 м. Парасольки, шезлонги і матраци на пляжі - платно.


Вартість за номер в гривнях за 1 добу проживання без харчування в 2016 році

до 15.06, з 01.09

16.06 - 25.06

26.06 - 31.08

корпус №1

1-кімнатний 2-місний номер категорії "Стандарт блоковий"

185

280

360

1-кімнатний 3-місний номер категорії "Стандарт блоковий"

230

320

400


2-кімнатний 2-місний номер категорії "Люкс"

230

370

490

2-кімнатний 3-місний номер категорії "Люкс"

310

400

530

2-кімнатний 4-місний номер категорії "Люкс"

370

420

560

2-кімнатний 5-місний номер категорії "Люкс"

400

470

580


1-кімнатний 2-хмісний номер категорії "Стандарт покращений"

300

400

510

1-кімнатний 3-хмісний номер категорії "Стандарт покращений"

330

430

560

1-кімнатний 4-хмісний номер категорії "Стандарт покращений"

360

450

590


1-кімнатний 2-хмісний номер категорії "Комфорт"

320

410

540

1-кімнатний 3-хмісний номер категорії "Комфорт"

360

450

590

1-кімнатний 4-хмісний номер категорії "Комфорт"

390

480

630


корпус №2

1-кімнатний 2-місний категорії "Напівлюкс"

360

400

570

корпус №3

Люкс 1-кімнатний

570

630

880

Напівлюкс з лоджиєю

360

400

570

Вартість 3-хразового харчування - 180 грн./ос
Вартість парковки - 20 грн./доба
Вартість оренда холодильника - 20 грн./доба
Вартість користування басейном:
дорослі - 45 грн. (півдня після обіду), 35 грн. (півдня до обіду)
діти до 7 років - 25 грн. (півдня після обіду), 25 грн. (півдня до обіду)
У вартість відвідування бассейну входить користування шезлонгом та столиком.
Діти до 5 років проживання безкоштовне з наданням спального місця.
Надія
Територія
Альтанки
Їдальня
Номер люкс
Номер напівлюкс
Номер стандарт
Номер стандарт покращений
Басейн


Ведущий менеджер - Татьяна и Марина
e-mail: office@fortunalviv.com.ua
skype: fortuna.lviv
tel.: +38-032-242-31-38
mob.: +38-063-103-60-99
mob.: +38-096-427-69-00
mob.: +38-066-507-05-70

 

 

1$ = 26,80грн.
1€ = 31,35грн.
1PLN =7,80грн.

Розроблено в компанії Soltech
Туроператор "Фортуна" © 2011