Запрос на подбор тура

Спасибо!
Мы с Вами свяжемся в ближайшее время!
Подорож в Енерджіландію

Смотрите также:


Подорож в Енерджіландію

Дати виїздів на 2017: 

Львів-Ланцут-Велічка-Краків-парк розваг Енерджіландія-Львів

 

                                     ENERGY-ТУР ДО ПОЛЬЩІ  ENERGY-ТУР ДО ПОЛЬЩІ  ENERGY-ТУР ДО ПОЛЬЩІ  Енерджі-Тур до Польщі  

 Дати виїздів на 2018: 07.04*, 14.04, 21.04, 28.04*, 05.05*, 19.05, 02.06*, 16.06*, 30.06*, 14.07*

Львів-Ланцут-Велічка-Краків-парк розваг Енерджіландія-Львів

 У програмі туру новинка сезону - «польський ДІСНЕЙЛЕНД» неповторний Ланцутсоляна перлина Польщі - Велічка, культурна столиця Польщі-королівський Краків, Королівський замок - Вавель та море вражень й емоцій в Парку розваг.

Вартість туру на особу:

75

доплата за SNGL - 20

*- підвищення вартості у святкові дні  на -10

** - підвищення вартості туру на - 20

 

1-й день

 

Виізд зі Львова 8.00. год. -  виїзд до Кракова. Перетин кордону.   

Зупинка в м.Ланцутзаснованому в 1349 р.  Екскурсія по замку (дор.-10€, діти до 12р.-5€), який був збудований за наказом Станіслава Любомирського. Сьогодні  -  це музей житлового інтерєру та кінних екіпажів. Саме тут Ви гість її «Величності історії» (www.zamek-lancut.pl)

Факультативна екскурсія в соляну шахту Велічкияка занесена до Світової спадщини  ЮНЕСКО (www.kopalnia.pl). Скульптури, храми, гроти зроблені із солі. Унікальне підземне солене озеро - все це у Велічці (дор. - 25€, діти - 20€).

Кілька мільйонів років тому на цій території під Краковом було величезне море. Через зміну клімату воно висохло й залишило по собі гори солі. Нині на цьому місці ціле підземне місто, що складається з девяти рівнів. Соляні шахти Велічки - одні із найвідоміших у всій Європі і можуть похвалитися віком у 700 років. Усередині на вас чекають цілі камерні кімнати, величні зали, підземні довгі переходи та загадкові коридори. І все це прикрашене скульптурами, архітектурними виробами та барельєфами із солі. Тут є підземні озера та красиві каплиці. Цікаво, що шахти Велички - єдиний гірничо-видобувний обєкт у світі, що від самого початку й дотепер не припинив своєї роботи. А минуло вже сотні років. За підземними покладами довжиною в 300 кілометрів можна простежити історію видобування солі.

Прибуття до Кракова. Розселення. Вільний час. Ночівля.

  Парк розваг Енерджіландія Парк розваг Енерджіландія Парк розваг Енерджіландія 

2-й день

 

Сніданок. Виселення.

Екскурсія на Вавельський пагорб (дор.10€, діти до 12р.- 5€відвідаєте Королівський замок (X-XIII ст.),який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном  Зігмунт, який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанованіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а сьогодні тут зберігаються цінні памятки Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів.

Пішохідна екскурсія по Кракову: Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і звичайно милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенніци - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка (3€), у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар.

Факультативна екскурсія в найбільший парк розваг Польщі Енерджіландія (доїзд+ вх.кв.: дор.-35€, діти до 140см зросту - 25€; доїзд без вх..кв.- 10€)який можна прирівняти до «ЄвропаПарку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерголандія - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.

В парку 3 зони:

Для найменших  «Байколандія», де Ви потрапите в світ казок. Це і віденська карусель «Сіссі», містичні води «Острів скарбів» або «Джип-сафарі», «Земля карликів».

Для родини, де вся сімя проведе незабутні моменти на найбільшому в Польщі Roller Coasteach, прийме участь у розвагах на воді.

 Екстрим, який є раєм для любителів адреналіну, такі як гірки: Майя і Вікінг, «Apocalipto» або могутній маятник «Ацтек Swing».

  Для гостей, які втомилися, є місця відпочинку та відновлення. У вашому розпорядженні 12 ресторанів, зокрема «Таверна», «Скандинавія» та ін..

Для тих, хто залишився в Кракові, пропонуємо самостійно у вільний час відвідати:

  1. Краківські підземелля. В підземеллях Головного Ринку відвідувачі віч-на-віч зустрічаються з історією міста, потрапляють до світу, де минуле зустрічається з майбутнім, память про минулі події стикається із новітніми технологіями. Чотири метри під поверхнею ринку, на площі чотирьох тисяч квадратних метрів було створено унікальний з огляду на експозиції та пізнавальні якості археологічний парк.

  2. Для шанувальників пива відвідати пивоварню.

  3. Для любителів шопінгу відвідати торгово-розважальний центр «Плаза» (Краківська Галерея).

!!! Туристи, які залишилися в Кракові, можуть приєднатися до групи (при поверненні). Час прибуття автобуса та місце зустрічі туристи уточнюють, подзвонивши керівнику.

Збір групи. Повернення на Україну.

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

1. Зустріч на вокзалі; 

2. Проживання в готелі 2*, 3*; 

3. Харчування ВВ;

4. Транспортне обслуговування згідно програми;

5. Супровід керівника;

6. Курортний збір;

7. Пішохідна екскурсія по  Кракову.

 

  1. Вхідні квитки та екскурсії в музеях та  замках:

 Ланцут (дор.-10€, діти до 12р.-5€), Вавельський пагорб (дор.-10€, діти до 12р.- 5€ ), Маріацький костел (3 євро), Велічка (дор.-25€, діти -20€),

  2. Мед. Страхівка.

  3. Громадський транспорт

  4. Факультативні поїздки та екскурсії

  5. Візова підтримка (оплачується при кожній подачі, при відмові не повертається):

- послуги по опрацюванню документів-10€ (оплачуються разом з туром туроператору),

- послуги ППВА та консульський збір туристи оплачують  самостійно в «КРЕДО БАНК» або банк «ІДЕА» - більш детальна інформація http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment.html

 

ПодмигиваетУВАГА!!! ЦІКАВИНКИ ВІД ЕНЕРДЖІЛАНДІЇ:

07.04 - початок сезону 2018р.

01-03.06 - дитячі дні в Енерджіландії

14-15.07 - святкування Дня народження Енерджіландії

УВАГА!!! Факультативна програма бронюється та оплачується разом із оплатою туру.

Примітки:

  • Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.
  • Туристи, які подорожують самі, можуть бути розміщені в трьохмісних номерах!!!
  • Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д
  • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
  • У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.
  • Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій 20 чоловік.
  • Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, пов`язані з проходженням митного і паспортного контролю!

 

При замовленні туру ціна та програма підлягають уточненню.

 

Оплата здійснюється в національній валюті по комерційному курсу на день оплати.Ведущий менеджер - Марина Даць
e-mail: marina@fortunalviv.com.ua
skype:fortuna.lviv
tel.: 032 242 31 38
mob.: 063 103 60 99
mob.: 096 427 69 00
mob.: 066 507 05 70

 

 

1$ = 27,62грн.
1€ = 32,02грн.
1PLN =7,60грн.

Розроблено в компанії Soltech
Туроператор "Фортуна" © 2011