Смотрите также:


Рекламний тур на Балі для туристів 2024

 
1 ДЕНЬ. ПРИБУТТЯ НА РАЙСЬКИЙ ОСТРІВ. Зустріч із групою. Заселення в готель на пляжі NUSA DUA. Знайомство із учасниками туру. Пляжний відпочинок і приємна прогулянка територією готелю. Ночівля в готелі.

2 ДЕНЬ. ДЕНЬ ЗНАЙОМСТВА ІЗ ПІВОСТРОВОМ БУКІТ (ПІВДЕНЬ БАЛІ) Сніданок в готелі. Сбогодні подорожуємо півостровом і милуємось його найцікавішими місцями. Почнемо із WATER BLOW - місце, де хвиля б’ється об каміння ракушняку та створює подих морського бризу. Далі прямуємо у реабілітаційний центр допомоги морським черепахам. Ці тварини часто стають жертвами браконьєрів та океанного сміття, зокрема пластику та досить часто їх може спіткати небезпека. Поранених черепах виловлюють і забирають у ц е н т р, д е надають ї м допомогу та л і к у ю т ь д о ві д н о вл е н н я повної дієздатності. Окрім черепах, тут останнім часом з’явилось і багато інших тварин. В цьому місці як ніде усвідомлюєш скільки шкоди і горя людина приносить природі, в той же час збираєш посмішки на обличчі від милоти цих тварин. Обід в місцевому ресторані за бажанням.
Далі їдемо до храму Пура Лухур УЛУВАТУ, що знахолиться на скелі над морем. Згідно віруванням балійців храм входить у 6 головних храмів, які своїми силаими оберігають острів. Пура Лухур Улувату присвячений верховногму богу Санг Хьянг Відхи Васа в образі Рудри. Рудра пов’язаний зі смертю, полюванням, грозою, вітром, бурею та зціленням. Інша історія Улувату пов'язана із іншим шиваістським монахом Нірартхою (Nirartha). Він прибув на Балі у 1542 році із міста Даха на Яві. За легендою він приплив на Балі на листку дерева келувіх (keluwih). Він вийшов на берег в районі сучасного міста Негара на заході Балі. В районі Булеленг на півночі Балі в морі напроти храма Pura Ponjok Batu встановлено символічний човен на честь прибуття Нірартхи на острів. Проведемо захід сонця в одному із красивих місць і відправимось знаймитись із культурою балійців. Йдемо на КЕЧАК ШОУ (вхідний квиток 12 $).
Кечак - традиційний балійський танець, що включає живу музику та народний костюм. Його часто виконують групами, використовуючи виразні рухи тіла, рук та голови. Танець має глибокі корені в балійській культурі та традиційно виконується в храмах, на святах і різноманітних церемоніях. Кечак часто розповідає історії або відображає міфологічні події, передаючи багатство балійської історії та традицій. Зазвичай його виконують чоловіки, вводячи себе у стан трансу навколо багаття та передаючи цей стан глядачам. (КЕЧАК мождиво відвідаємо в Убуді, будемо дивитись по насиченості програми у цей день, враховуємо зміну часу і акліматизацію) Вечеря за бажанням. Ночівля в готелі.

3 ДЕНЬ. ДОСЛІДЖУЄМО ПЛЯЖІ ПІВДНЯ БАЛІ Сніданок в готелі. Вирушаємо на пасивно-активний відпочинок по пляжам Балі. Деякі будуть чудові для купання, а деякі для красивих Інстаграмних фото. Сьоголні пропонуємо вашій увазі: 

* SULUBAN BEACH;
* BLUE POINT BEACH;

* BALANGAN BEACH;

* DREAMLAND BEACH;

* MELASTI BEACH;

* PANDAWA BEACH;

* GREEN BOWL BEACH;

* NUSA DUA BEACH

* Кількість пляжей залежатиме від бажання та організованості групи, так як якщо один із пляжей дуже сподобається, то група може й прописти 1-2 пляжі. Сьогодні переїжджаємо в іншу локацію півострова на курорт BENUA. Поселення в готель. Зустріч ввечері із групою. Вечеря за бажанням. Ночівля в готелі.

4 ДЕНЬ. ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ НА КУРОРТІ NUSA DUA Сніданок в готелі. Сьогодні день для не спішного п р о в е д е н н я ч а с у т а н а с ол од и балійською красою. Можна придбати сувеніри та просто провести приємно час на пляжі, а можна поїхати далі досліджувати півострів, наприклад у Гаруда парк. Зустріч ввечері із групою. Ночівля в готелі.

5 ДЕНЬ. ВІЛЬНИЙ ЧАС НА КУРОРТІ БЕНУА АБО ФАКУЛЬТАТИВНА ЕЕКСКУРСІЯ НА ОСТРІВ ЧАРУЮЧОЇ КРАСИ - NUSA PENIDA (60 євро)

Сніданок в готелі. Переїзд у пристань Санур. Сідаємо у швидкісний човен і відправляємось на сусідній острів НУСА ПЕНІДА. Сьогодні досліджуємо східну частину острова. Спочатку ми відправимось на оглядовий майданчик Thousand Islands Viewpoint звідки відкриється приголомшуючий вид на Diamond Beach - ц е захоплююча природна краса. Пляж отримав свою назву завдяки білому піску, який нагадує мерехтливі д і а м а н т и . Вражаюча кришталева вода омиває берег, створюючи мальовничий пейзаж. Особливістю Diamond Beach є скеля, яка виступає з води і виглядає як кришталевий гребінець. З пляжу ви можете побачити настільки прозору воду, що здається, ніби час зупинився в цьому чарівному місці. Пляж ідеально підходить для фотографій та відпочинку в тихому природному оточенні. Потім спустимость на пляж Atuh, щоб відпочити та зробити красиві фото із хвилями, що б’ються об скелю. Пляж Pantai Atuh - це ще один чарівний природний куточок на острові Нуса Пеніда. Його виділяють білосніжний пісок і кришталева вода. Пляж розташований в глибокій затоці, оточеній величезними скелями. Один із найвражаючих елементів Pantai Atuh - це арка, виступаюча з води, яка створює унікальну рамку для красивих фотографій. Також пляж славиться своєю тихістю і віддаленістю, що дозволить нам насолоджуватися спокоєм і природною красою.
Також сьогодні по плану у нас відвідування зовсім незвичного храму у скелі. Goa Giri Putri Temple Храм вбудований у велику печеру, і його величезний вхід надає відчуття величі та містичності. У храмі часто проводять релігійні обряди, і він є важливим центром для вірян острова. Goa означає печера, Giri – гора або пагорб, Putri – дочка. У індуїзмі поняття "дочка" для сили Бога і має характер материнства (народження), а порожнина печери теж, як і житло Бога. Тому храм названий Goa Giri Putri - житло божественної сили.

Заселення в готель. Вечеря з групою за бажанням на березі океану у надзвичайно атмосферному кафе. Ночівля в готелі.

6 ДЕНЬ. ВІЛЬНИЙ ЧАС НА КУРОРТІ БЕНУА АБО ФАКУЛЬТАТИВНА ЕКСКУРСІЯ ПО ОСТРОВУ ЧАРУЮЧОЇ КРАСИ - NUSA PENIDA (60 євро)
Сьогодні д о слі дж уєм о західну частину острова. Спочатку ми відправимось на Paluang Cliff - це виступ гори над океаном, що є візитною карточкою острова. Інстаграмні фото вам тут забезбечені разом із ефектом WOW!!! Kelingking Beach. Цей пляж славиться своєю унікальною формою - він схожий на голову тигра. Величезна скала у вигляді тигриного хвоста виступає в океан, а з висоти видно захоплюючий краєвид. Щоб дістатися до Kelingking Beach, можна спуститися вниз по крутій сходинці вздовж схилу. Спостерігати за океаном і зеленими схилами під час спуску - це захоплюючий досвід. Пляж також славиться білою пісковою пляжною лінією та кришталево чистою водою. Далі переїжджаємо на ще одну цікаву та незвичну природню локацію. Broken Beach - це природне утворення на острові, яке привертає увагу туристів с в о є ю у ні к а л ь н о ю ф о рм о ю. Ц е природний аркоподібний водний каньйон, який утворився внаслідок руйнування скель, утворюючи велику водну порожнину. Одним з головних атракціонів Broken Beach є велика дзеркальна лагуна в середині, яка вражає своєю красою. Вода з океану надходить через величезну водну арку, створюючи чарівний пейзаж. Crystal Bay Nusa Penida - пляж, на якому ми відпочинемо перед дорогою назад на Балі. Повернення на острів Балі. З а с е л е н н я в г о т е л ь . Ночівля.

7 ДЕНЬ. ЗНАЙОМИМОСЬ ІЗ СХІДНОЮ ЧАСТИНОЮ ОСТРОВА
. Сніданок в готелі. Відправляємось знайомитись із храмами Балі. Балійці - глибоковіруючі люди. Вони сповідують індуїзм, але трохи в іншій формі: балійці поклоняються не тільки Богам, але і демонам. Вони вважають, що Балі - це земля демонів, які дозволили людям залишитись у цьому куточку світу із іншої планети, в знак подяки демонам за таку щирість балійці служать їм. Місцеві дозволяють туристам відвідувати території храмів, але ніколи не пускають до алтаря - це священе місце, де вони ведуть переговори із демонами та богами! Ми починаємо знайомство із храмами, із одним із найкрасивіших храмів Балі. Цей храм розташований на східному схилі гори Агунг, одній з найвищих гір на острові.
Pura Lempuyang Luhur вважається одним з шести святих храмів, що розташовані вздовж шляху духовного піднесення на острові. Щоб досягти цього храму, потрібно піднятися по 1 700 сходах, але за такий труд вас чекає захоплюючий вид на гори та природу. Один з іконічних елементів цього храму - це великі ворота, відомі як "Храм воріт небес". Коли ви дивитесь через ці ворота, ви бачите виразне відображення вулкана Агунг, що створює вражаючий ефект. Храм Pura Lempuyang Luhur є не лише релігійним місцем, але й популярною туристичною атракцією завдяки своєму дивовижному культурному та природному оточенню. Переїзд у палац на воді. Tirta Gangga - це прекрасний водний палац. Назва "Tirta Gangga" в перекладі з індонезійської означає "Вода з Ганги", і цей палац служив колискою королівської сім'ї. Палац відомий своїми прудами, фонтанами та водяними садами, які створюють атмосферу спокою та краси. У ко м п л е к с і є б а г а т о басейнів і статуй, а також велика лагуна з численними карпами та ліліям и. Ві дві д увачі можуть прогулятися по мостику над водою та насолодитися живописними видами. Tirta Gangga є популярним туристичним пунктом, який приваблює гостей своєю природною красою та історією. Це також місце для відпочинку і відчуття спокою серед водяного оазису. Вечеря за бажанням у місцевому ресторані. Повернення в готель на пляжі Санур.

8 ДЕНЬ. ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ. Сніданок в готелі. Цей день можна провести на пляжі Санур або відправитись на рафтринг по річці. Переїзд у іншу частину острова на ночівлю. Ночівля в готелі.

9 ДЕНЬ. ЗНАЙОМСТВО ІЗ ЦЕНТРОМ ОСТРОВУ ТА ЙОГО БАГАТСВОМ - РИСОВИМИ ТЕРАСАМИ. Сніданок в готелі. Відправляємось до регіону рисових терас - ТЕГАЛАГАНГ. Тегалаланг - це район на острові Балі, відомий своїми прекрасними терасовими рисовими полями. Tegallalang Rice Terrace - це один із найвідоміших і н а й п р ива бл ивіш и х п р и р од н и х об'єктів в цьому районі. Ц і р и с о в і п о л я с т в о р ю ю т ь у н і к а л ь н и й л а н д ш а ф т , щ о представляє собою сходи, розкилані вниз по гірським схилам. Цей метод обробки ґрунту використовується для збільшення площі для в и р ощ ува н ня р и су т а для з а бе з п еч е н ня оптимального користування водою. Далі їдемо на плантацію найдорожчої у світі кави - кави LUVAK. Кава Luwak, також відома як Kopi Luwak, є особливим видом кави, який отримується після проходження через систему травоїдної тваринки, яким є мусанг (луак) у регіонах Індонезії, В'єтнаму, Філіппін і Таїланду. Мусанг є маленьким ссавцем, схожим на кунью або цивету. Процес виробництва Kopi Luwak доволі неординарний. Мусанг споживає зерна кави, а потім вони, пройшовши через систему травлення тварини, виходять непошкодженими. Зерна потім збираються, миються, обсмажуються і використовуються для варіння кави. Цей вид кави вважається одним з найдорожчих через унікальність його виробництва. Однак важливо враховувати, що процес здобуття кави Luwak став об'єктом критики через занадто жорстокі умови утримання мусанг та етичні питання в промисловості. Сьогодні на плантації вам покажуть та розкажуть про вробництво кави і дадуть скуштувати її.

10 ДЕНЬ. ПРОДОВЖУЄМО ЗНАЙОМСТВО ІЗ ЦЕНТРОМ ОСТРОВА Сніданок в готелі. Вирушаємо до ще одних рисових терас. Jatiluwih Rice Terraces є одним з найбільш вражаючих систем терасових рисових полів на острові Балі. Ця область розташована на південному заході острова, в окрузі Табанан. Щ о р о б и т ь J a t i l u w i h особливим, це не лише його к р а с а , а л е і його важливе сільське господарство. Система терас дозволяє оптимально використовувати воду для розведення рису, традиційної культури на Балі. Тераси створюють вражаючий ландшафт, зображуючи сходи зелених рисових полів, які плавно ковзають вниз по гірських схилах. Це місце приваблює туристів своєю природною красою, і його культурна важливість була визнана ЮНЕСКО як світова спадщина. Відвідувачі можуть прогулятися селами, насолоджуючись видом на рисові тераси, і спостерігати за повсякденним сільським життям. Далі на нас чекає дивовижне місце - водоспад, який ще не став відомим усім туристам і таїть у собі сакральну атмосферу. Водоспад Леке Леке - один із найкрасивіших, але не таких відомих водоспадів Балі. Здається, ніби він буквально потопає в зелені. Що являє собою трейл? Дорога до підніжжя водоспаду займе 15-20 хвилин. Протягом усього шляху є вказівники та постійний спуск вниз земляними "сходинками", які спорудили в грунті. Потрібно бути обережним, тому що найчастіше земля тут сира і подекуди може бути слизько. Вже на підході до водоспаду побачите невелику арку з написом “Kipuan Kebo” (це просто друга назва водоспаду Leke Leke). Після проходження арки почнеться грязьова каша під ногами - там завжди дуже сиро через бризки від водоспаду, тому вам знадобиться непромокальне взуття. Біля арки потрібно лишити донейшн людям, які підтримують чистоту біля водоспаду. Але діставших водоспаду, ви зрозумієте, що шлях до такої краси - не така вже й велика плата Далі наш шлях лежатиме до храму на озері. Улун Дану Бератан — це храм, який розташований на озері Бератан. Озеро розташоване на вулканічному плато, і храм служить своєрідним символом культури і духовності острова. Осн овна частина х рам у р о зт аш ована на н е в е л и ко м у о с т р о в і о з е р а , с т в о р ю ю ч и захоплюючий пеййзаж. Храм вшановує богиню розкоші та води, і його назва перекладається як "Храм Бератан, що знаходиться на озері". Окрім своєї духовної важливості, Улун Дану Бератан славиться своєю архітектурною красою та унікальністю. Він часто служить об'єктом фотографій і є популярною туристичною атракцією, що приваблює відвідувачів з усього світу. Обід у місцевому кафе за бажанням. По дорозі назад нас ческає ще одна локація. Ворота Handara або Handara Gate, є визначним об'єктом на острові. Це великі ворота, розташовані перед в'їздом до Handara Golf & Resort Bali, гольф-клубу в гірському районі на півночі острова. Ворота вражають своєю архітектурою та екзотичним дизайном. Один з найвідоміших елементів - це великі ворота в формі величезного к р у гл о г о д з е р к а л а з і н д о н е з і й с ь к и м и скульптурами та традиційними орнаментами. Це місце стало популярним для фотографій. Це не тільки архітектурна споруда, але також частина культурної спадщини і приваблює туристів, які шукають унікальні місця на Балі. Переїзд у готель на Півночі острову, пляж LOVINA Ночівля у готелі.

11 ДЕНЬ. ЗНАЙОМСТВО ІЗ ПІВНІЧЧЮ БАЛІ Сніданок в готелі. Виїжджаємо до гарячих джерел. Banjar Hot Springs, є природними гарячими джерелами, які відомі своєю терапевтичною водою та природною красою. Це популярне місце для відпочинку та водночас використовується як курорт. Тепла вода джерел містить мінерали, які вважаються корисними для здоров'я. Туристи приходять сюди, щоб розслабитися в гарячих ваннах, оточених тропічними садами та статуями. Архітектурний елемент місця також вражає: курорт має ступеневі басейни з скульптурними елементами, де гаряча вода стікає по каскадах. Крім того, Banjar Hot Springs розташовані поруч з храмом Будди, що додає місцю духовну атмосферу. Таке поєднання природних гарячих джерел і культурно-духовного оточення робить це місце популярним серед туристів і шукачів відпочинку. Після оздоровлення тіла, йдемо щукати спокою для душі. Чудовим місцем для цього будк ХРАМ БУДДИ. Brahmavihara Arama — це буддійський храм, відомий як Віхара Буддійського Монастиря Банглінг. Храм вражає своєю архітектурою, яка поєднує елементи буддійського т а і н д о н е з і й с ь к о г о с т и л ю . Складається з кількох павільйонів, ступеневих терас і ступенів, де відвідувачі можуть блукати і насолоджуватися видами. Територія храму також включає в себе сади і статуї, що додає духовної атмосфери. Brahmavihara Arama служить не лише храмом, але й монастирем для монахів та медитаційним центром. Місце відоме своєю спокійною та мирною атмосферою, що робить його популярним для відвідування і тих, хто прагне знайти спокій і покій. Обід у місцевому ресторані за бажанням. Ще один водоспад порадує наше око! Гіт-Гіт водоспад, відомий також як "Air Terjun Git Git," є одним з найвищих і найкрасивіших водоспадів на острові Балі. Розташований в регіоні Сінгараджа, цей водоспад привертає туристів своєю природною красою та вражаючим середовищем. Git Git водоспад має висоту близько 35 метрів і розташований в густому тропічному лісі, створюючи чудовий фон для цього природного дива. До водоспаду можна дійти через красивий шлях, який пролягає через плантації кави, гвоздики та інші рослини. Git Git водоспад - це не тільки природна атракція, але й місце, яке висвітлене легендами та історіями місцевого населення. Захоплююча краса цього водоспаду робить його популярним для туристів та любителів природних чудес. Повернення в готель. Вільний час.

12 ДЕНЬ. ПОЇЗДКА ДО ДЕЛЬФІНІВ НА СВІТАНКУ І ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ Ранній виїзд на пляж. Сідаємо у човен і відправляємось на екскурсію-спостереження за дельфінами в водах океану у їхньому природному середовищі. Такі тури зазвичай проводяться в ранковий час, оскільки дельфіни активні вранці. Організатори турів створюють екологічно чисті та етичні умови для спостереження за дельфінами, дотримуючись правил охорони природи та дотримання відстані від тварин. П і с л я п о в е р н е н н я вільний час. Після обіду переїзд в Уб уд . З а с е л е н н я в готель.

13 ДЕНЬ. ВІЛЬНИЙ ЧАС У МІСТЕЧКУ УБУД Сніданок в готелі. Сьогодні ви можете прогулятись у парк мавп, де за ними доглядають робітники парку та слідкують за порядком та поведінкою кумедних тваринок, які дуже люблять щось поцупити у відвідувачів парку. Для любителів йоги можна відвідати легендарну йога студію - YOGA BARN Також можна пройтись по ресторанчикам Убуду і спробувати різні балійські відомі смаколики та естетичні веганські, сироїдні та інші страви (перелік рекомендованих з а к л а д і в б уд е н а д а н о учасникам туру) Можна пройтись мальовничою стежкою м и т ц і в , с х о д и т и н а сувенірний ринок т а відвідати місцеві супермаркети. Ввечері можна завітати у кафе із живою музикою.
Ночівля в готелі.

14 ДЕНЬ. ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ В УБУДІ. Сніданок в готелі. За бажанням учасників туру можна організувати сходження на вулкан Батур - діючий вулкан Балі. Екскурсія починається вночі. Зупиняємось по дорозі на сніданок. Сходження починаємо до сходу сонця, щоб зустріти його вже на вершині вулкану. Цю подію ви ніколи не забудете і будете горді за себе, що зробили це! Повернення біля 11 ранку, а далі вільний час. Вартість буде залежати від кількості бажаючих. Необхідна середня фізична підготовка і стійке взуття. Вільний час.

15 ДЕНЬ. ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ НА ОСТРОВІ Сніданок в готелі. Вільний день

16 ДЕНЬ. ПРОЗАЄМОСЬ ІЗ БАЛІ Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: 

- транспорте обслуговування по маршруту;
- 15 ночівель в готелях 4-5* на базі сніданків;
- Всі екскурсії по програмі по Півдню острова;
- Всі екскурсії по програмі по Сходу острова;
- Всі екскурсії по програмі по Півдню острова;
- Всі екскурсії по програмі по Півночі острова;
- Всі екскурсії по програмі по центру острова
- Допомога з викупом авіа квитків.

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:
- Особисті витрати;
- Авіа квиток (від 800 євро в 2 сторони);
- Обіди та вечері;
- Віза онлайн 35 USD
- Факультативна Екскурсія на сусідній острів Нуса Пеніда 2 дні по 60 євро кожен;
- Вхідні квитки до туристичних об’єктів (палаци, храми, оглядові майданчики, печери купальны і т.ін) 60-65 євро за весь тур;
- КЕЧАК ШОУ (вхідний квиток 11 євро) - Рафтинг (вартість уточнюється)
- Сходження на вулкан (вартість уточнюється, залежить від кіькості осіб в групі).

ВАРТІСТЬ ТУРУ ЗА ОСОБУ 1360 євроВедущий менеджер - Марина Даць
e-mail: fortunalvivs@gmail.com
mob.:+380673717972

 

 

1$ = 41,00грн.
1€ = 44,5грн.

подписаться на sms-рассылку
Розроблено в компанії Soltech
Туроператор "Фортуна" © 2011

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322

Warning: file_get_contents(http://rotator.soltech.com.ua/fortunalviv.com.ua/): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322