Запрос на подбор тура

Спасибо!
Мы с Вами свяжемся в ближайшее время!
про Залізний Порт

Смотрите также:


про Залізний Порт

Вирушаючи на відпочинок в Залізний Порт, ви потрапите в екологічно чисту місцевість, яка значно віддалена від великих промислових об'єктів. Це містечко курортного типу розташоване на самому березі Чорного моря. Залізний Порт (відпочинок, що припаде до душі і дорослій людині, і дитині) має  родзинку у вигляді широкого піщаного пляжу, який простягається далеко на захід у бік найбільшого в Україні Чорноморського біосферного заповідника.

Він знаходиться всього в п'ятистах метрах і зачаровує величчю безлічі степів, найкрасивіших озер, дубових, осикових, березових і черноольхових гаїв. Приїхавши на відпочинок в Залізний Порт, недорого знявши номер в затишних пансіонатах, Ви зможете, відвідавши цей заповідник, побачити всю цю красу своїми очима.

Залізний Порт - це виключно курортне селище, тут легко і вільно дихається, вода Чорного моря в цій території за хімічним складом і чистоті унікальна. Завдяки цьому відпочинок в Залізному Порту залишається незабутнім. Пляж по складу піску, нахилу підводної і прибережної частини може змагатися з пляжами кращих курортів Криму. На захід від Залізного Порту розташувався Чорноморський заповідник, на схід - протяжна курортна зона.

Для всієї сім'ї є недорогі бази відпочинку Залізний Порт, ціни на відпочинок в яких практично не змінилися, не дивлячись на значні зміни курсу валют, пропонує велику кількість розваг, таких як водні катамарани, гірки, атракціони, катання на банані, водних мотоциклах і багато іншого. Також під час вечірніх прогулянок по набережній можна посидіти в затишних кафе, барах чи ресторанах. Для молоді є величезна кількість сучасних дискотек з розважальними програмами. У денний час доби можна відвідати комп'ютерні клуби, кінотеатри, виставки.

Практично кожен може дозволити собі комфортний і недорогий відпочинок в Залізному Порту приватний сектор, ціни там дуже демократичні, а кожен господар, в умовах чималому конкуренції намагається створити затишок і комфорт для туристів.

Так що, якщо ви виберете для себе відпочинок Херсонська область Залізний Порт в літньому сезоні, ви зможете знайти для себе безліч цікавих занять, які подарують Вам масу позитивних спогадів на весь рік, і не забудьте на зворотному шляху захопити з собою смачні херсонські кавуни і овочі!

 Ведущий менеджер - Татьяна и Марина
e-mail: office@fortunalviv.com.ua
skype: fortuna.lviv
tel.: +38-032-242-31-38
mob.: +38-063-103-60-99
mob.: +38-096-427-69-00
mob.: +38-066-507-05-70

 

 

1$ = 28,37грн.
1€ = 31,89грн.
1PLN =7,85грн.

Розроблено в компанії Soltech
Туроператор "Фортуна" © 2011