Дитячий табір "Едельвейс"

с.Микуличин, Карпати

Тишу і таємничість лісу замість міського шуму, свіжість гірських рік замість задухи громадського транспорту, кришталево чисте гірське повітря замість пилу і вихлопних газів автомобілів. Все це і навіть більше подарує відпочинок в туристично-оздоровчому комплексі "Едельвейс".

Вікові обмеження: від 7 років до 18 років
Розташування: табір "Едельвейс" знаходиться в пгт.Микуличин Яремчанської міськради в місцевості з чудовими лісовими ландшафтами, свіжим гірським повітрям і неповторними пейзажами. "Едельвейс" створений для відпочинку і оздоровлення, зміцнення здоров'я, задоволення інтересів і духовних запитів дітей шкільного віку.
Територія: дитячого оздоровчого закладу огороджена, зелена, доглянута. Загальна площа території табору 1,8 га.
Проживання: Для проживання дітей є два двоповерхових цегляних та дерев’яні одноповерхові корпуси. Діти проживають в 3,4,5,6-ти місних кімнатах. Кімнати обладнані – ліжками, тумбочками, шафами, вішалками та приладами освітлення, блоки та кімнати зачиняються. Котельня табору забезпечує опалення корпусів, та цілодобове гаряче водопостачання. Санітарно-побутові умови в цегляних корпусах знаходяться на поверсі поблоково (туалети, душові кабіни, умивальники), у дерев’яних зручності знаходяться біля корпусу (туалети, душові кабіни, умивальники). Комплекс розрахований на 230 відпочиваючих у зміну.
Харчування: 5-ти разове. Діти харчуються в їдальні табору. Меню щодня змінюється, страви збалансовані, корисні та поживні, готуються на артезіанській воді. У щоденний раціон внесені: м’ясо, м’ясні вироби, риба, молочні продукти, соки та компоти, власна випічка, свіжі фрукти та овочі. Для підняття настрою різноманітні солодощі.
Інфраструктура: На території комплексу наявні всі умови для розвитку дітей, занять фізичною культурою, відпочинку: альтанка та сцена для проведення концертів, конкурсів, дискотек, розважальних заходів; крита спортивна площадка для єдиноборств покрита даянгом (татамі); поле для гри у пляжний футбол; два волейбольних поля; настільний теніс; бібліотека; два зали для ведення гуртків; спортивний майданчик; альтанки для відпочинку та розваг. На всій території табору безкоштовний Wi-Fi.
Спорт: у Едельвейсі наявні є прекрасні умови не тільки для відпочинку та розваг, а й для тренувань та розвитку. В таборі розташована крита спортивна площадка для єдиноборств покрита даянгом (татамі) площею 100м2, спортивний майданчик, волейбольні поля, поле для пляжного футболу. Навколо табору унікальні гірські стежки та дорогои для пробіжок.
Екскурсійна програма: При проведенні екскурсій та туристичних походів враховуються побажання відпочиваючих, їх фізичні можливості, вік, стан здоров’я, сприятливість погодніх умов.
Екскурсійні програми поділяються на різні класи складності, та в повній мірі включені у вартість путівки.
За наявності сприятливої погоди та відсутності медичних протипоказань щодо стану здоров’я, діти мають можливість підкорити одну із вершин: гора Говерла, гора Хом’як, озеро Несамовите.
Безпека: Заклад цілодобово охороняється, всі будівлі та кімнати обладнані системою протипожежної безпеки, цілодобово функціонує пункт надання медичної допомоги.

 


їдальня
Душ
Туалет
Умивальник
Кімнати
Територія 4
Територія 3
Територія 2
Територія 1
Корпус 4
Корпус 3
Корпус 2
Корпус 1


Ведущий менеджер - Марина Даць
e-mail: fortunalvivs@gmail.com
skype: fortuna.lviv
tel.: 032 242 31 38
mob.: +380 67 371 79 72

 

 

1$ = 35,80 грн.
1€ = 38,10 грн.

подписаться на sms-рассылку
Розроблено в компанії Soltech
Туроператор "Фортуна" © 2011

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322

Warning: file_get_contents(http://rotator.soltech.com.ua/fortunalviv.com.ua/): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322