Запрос на подбор тура

Спасибо!
Мы с Вами свяжемся в ближайшее время!
До Бойків на сири

До Бойків на сири

 Дати туру:5.08.2017

                      16.09.2017

Тур на 1 день.

Вартість туру:295 грн.

Мальовничі пейзажі Бойківщини, скелі, храми, дегустації сирів, хліба, та мінеральних вод, чекають на Вас!

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Спас-Бусовисько (пішохідний перехід до скель “Спаський камінь” та обід) – Ясениця-Замкова (огляд дзвіниці) – Розлуч (дегустація мінеральної води) – Бориня (огляд карпатських панорам, дегустація сирів та хліба) – Львів (повернення о 21:00)


У вартість ВХОДЯТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Вартість вхідних квитків
- дегустаційно-концертна бойківська програма у Борині: 85 грн./особа.

Харчування: обід відбувається у с. Спас. Вартість 77 грн./особа.

Опис вхідних об`єктів:

Спас-Бусовисько

Серед мальовничих ялицево-букових Карпат милує око геологічна пам’ятка природи – скеля “Соколів камінь” (інші назви “Спаський камінь” чи навіть “Чортів камінь”). Це три камені-останці ямненського пісковика, що піднімаються над деревами і здалека нагадують руїни замку, найвищий з яких має 25 метрів.

Ясениця-Замкова

У цьому гірському селі знаходиться перлина дерев’яної сакральної архітектури – дзвіниця церкви св. Михайла (1730р.), яка служить також і музеєм бойківського народного побуту.

Розлуч

Відомий бальнеологічний курорт зустрічає джерелом лікувальної содової мінеральної води, яку можна вживати як за призначенням лікаря так і несистематично, як столовий напій.

Бориня

Село в самому центрі бойківських верховин здавна відоме на всю Європу своїми сирами, які виготовляли німецькі колоністи і возили на продаж у Відень, Прагу та Париж. Зараз цю традицію продовжує родина місцевих сироварів Комарницьких, які запрошують продегустувати живий сир “Бойківський” та їдку бринзу. Також тут відроджується давня традиція випікання бездріжджового хліба із борошна грубого помолу, тож запрошуємо до дегустації житнього і житно-голомшного хліба “Цісарський”.

Щоб відчути магію карпатських полонин, варто послухати запальні коломийки від гурту “Бориньські музики” та спробувати автентичні бойківські страви: пироги з борошна грубого помолу, гуслянка, йогурти, ощипки, чай із карпатських трав та весела верховинська водичка.Ведущий менеджер - Марина Даць и Соловьёва Татьяна
e-mail: marina@fortunalviv.com.ua
skype: fortuna.lviv
tel.: 032 242 31 38
mob.: 063 103 60 99
mob.: 096 427 69 00
mob.: 066 507 05 70

 

 

1$ = 28,93грн.
1€ = 33,30грн.
1PLN =8,10грн.

Розроблено в компанії Soltech
Туроператор "Фортуна" © 2011