Табір "Романтик"

Скадовськ, Чорне море

Табір «Романтик» - це «маленька країна», жителі якої занурюються в казковий світ гри і пригод, музики і спортивних змагань. Невгамовне, веселе свято назавжди поселяється в серцях дітлахів, наповнюючи все навколо радісними посмішками і завзятим сміхом.

Вікові обмеження: від 7 років до 17 років.
Розташування: Табір "Романтик" знаходиться в м.Скадовську, Херсонської області за 100 км від з/д вокзалу м. Херсона на відстані 50 м від берегової лінії Джарилгацької затоки Чорного моря. Морське повітря, в поєднанні з ароматами степових трав, насичують атмосферу озоном, бромом і йодом. Затока мілка, безпечна для купання дітей, прогрівається в спекотні дні до 30-36 градусів. Вода Джарилгацької затоки містить велику кількість йодистих і бромистих солей, більш концентрованих, ніж у відкритому морі. Тут цілитель - сама природа. Вона зміцнює нервову систему, відновлює сили. Особливо корисний відпочинок у Скадовську для профілактики та лікування захворювань верхніх дихальних шляхів і щитовидної залози. Табір розрахований на прийом 350 дітей за зміну.
Проживання: Діти розміщуються 4-5-6-місних номерах, обладнаних всіма зручностями, в триповерховому корпусі. Дитячі кімнати оснащені тумбочками, ліжками з ортопедичними матрацами, шафами, полицями для взуття.
Харчування: 5-иразове з урахуванням калорійності окремих прийомів їжі: сніданок - 25%, обід - 35%, полуденок - 10-15%, вечеря - 25%, друга вечеря - 5-6%. Щодня на десерт - свіжа випічка, різні кондитерські вироби в дрібній розфасовці, цукерки, фрукти або морозиво.
Територія: Табір розташований на території в 3,5 га, яка вважається однією з найзеленіших в регіоні.
Інфраструктура:
- їдальня на 320 місць із розміщенням дітей за чотиримісними столиками і сучасним технологічним обладнанням;
- медпункт з відповідним медичним обладнанням та цілодобовим чергуванням лікаря та медичної сестри;
- 2 спортивні майданчики, бібліотека, крита літня естрада, кают-компанія з відеоапаратурою, радіорубка, приміщення для роботи гуртків, танцювальна зала;
- обладнаний пляж. «Романтик» має власний піщаний пляж розміром 70 на 200 метрів. Пляж обладнаний тентами, кабінками для перевдягання, душовими. Відвідування - 2 рази на день. На пляжі виконуються оздоровчі процедури, діти грають, займаються спортом, загоряють, купаються в морі, готуються до вечірніх заходів. На пляжі і в морі проводяться ігри, заняття пляжними видами спорту, змагання, «Веселі старти»;
- критий майданчик для настільного тенісу;
- майданчик з тренажерами;
- два басейни: перший розміром 25х14м (6 професійних доріжок), другий 10х14м (для дітей що не вміють плавати). Зона відпочинку, яку складають шезлонги і парасольки біля басейну;
- безкоштовна зона WI-FI;
- торгова точка для продажу прохолодних напоїв, морозива і сувенірів.
Медичне обслуговування: Медпункт табору з відповідним медичним обладнанням, цілодобовим чергуванням лікаря та медсестри, готовий для надання першої медичної допомоги, контролю санітарного стану табору.
Безпека: Гарантована дитяча безпека в таборі «Романтик» - це не тільки наявність охорони та медичного спостереження, але й постійний моніторинг вожатими місцезнаходження та дій дитини, а також обов'язкове виконання кожною дитиною правил внутрішнього розпорядку.

1 зміна #pro_Leto
Завжди важливо, яким захоплюючим буде старт в довгоочікувані літні канікули! Ми знаємо - дуже яскравим! Зміна #pro_Leto обіцяє бути сонячною і неповторною. Ми увійдемо в літо з новими музичними хітами, кожен день буде новою сходинкою для відкриттів і реалізації творчого потенціалу кожної дитини.
2 зміна #Romantic_Live
Кожний зможе спробувати себе в ролі геніального оператора, фотографа, танцюриста, художника, журналіста, репера, автора віршів або пісень. А може у дитини ще є приховані таланти? Тоді вам точно до нас!
3 зміна #ART-проект
Спробуємо зробити нашу зміну загальним арт-проектом? Ні, ми не маємо на увазі взяти в руки олівець і зробити креслення або грати на саксофоні. Вибір ширше! Адже творчість - це можливість стати в будь-якій справі майстром, віртуозом, артистом, організатором флешмобу або акції, вигадати нову спортивну гру або інтелектуальну задачу, стати автором креативної ідеї або реалізовувати оригінальний задум.
4 зміна #Perezagruzka
Романтик, перезавантажуючись і охоплюючи нові ідеї, стає все більш різноманітним, багатовимірним, цікавим, не втрачаючи при цьому сімейної атмосфери і душевності.
5 зміна #Discovery
Велика сюжетно-рольова гра, в ході якої учасники здійснюють кругосвітню подорож, є дослідниками і кожен день знайомляться з новою країною, з її культурою, історією, традиціями народів. Кожен відчує себе шукачем скарбів, дослідником. Ми зануримося в атмосферу загадковості і пригод, а творчі проекти розкриють хлопців та дівчат з творчої сторони.
6 зміна #pro_Ukraine
Ми разом з найталановитішими дітьми країни покажемо, ЩО таке талант, ЯК потрібно відпочивати, ДЕ живуть найкращі люди країни, ЧИМ ми можемо здивувати і НАВІЩО приєднуватися до великої і дружної сім'ї Романтика

Вартість з однієї дитини, в грн. / ЛІТО 2020

№ зміниЗаїздиКількість
днів/ночей
Вартість
1 зміна
#pro_Leto

02.06-08.06.2020

09.06-15.06.2020

16.06-22.06.2020

7днів/6ночей 3700
4000
4300
2 зміна
#Romantic_Live
24.06-07.07.2020 14днів/13ночей 9500
3 зміна
#ART-проект
09.07-22.07.2020 14днів/13ночей 9500
4 зміна
#Perezagruzka
24.07-06.08.2020 14днів/13ночей 9500
5 зміна
#Discovery
08.08-17.08.2020 10днів/9ночей 5800
6 зміна
#pro_Ukraine
19.08-28.08.2020 10днів/9ночей 5400

ПРОХАННЯ ПРИ БРОНЮВАННІ УТОЧНЯТИ ЦІНИ

У вартість включено: проживання, 5 -разове харчування, медичний нагляд, програма табору, басейн, страховка.
У вартість НЕ включено: трансфер до табору, екскурсії, особисті витрати дітей. Проїзд Херсон-Скадовськ-Херсон з супроводжуючим - 330 грн. 

Для поїздки в дитячий табір “Романтик” при собі необхідно мати:
1. Копію свідоцтва про народження.
2. медична довідка - форма № 079/о (зразок довідки).
3. довідка про щеплення;
4. довідка про епідеміологічне оточення.
5. Особисті речі: рушник, засоби особистої гігієни, панамки, зручне взуття, спортивний костюм, теплий одяг на випадок похолодань.

Увага! Ми рекомендуємо батькам не давати дітям з собою ювелірні вироби, дорогу косметику, електронні ігри, аудіо - відеотехніку і особливо престижні мобільні телефони

Закони табору "РОМАНТИК"

Жодна країна, жодна організація не можуть існувати без системи осмислених обмежень або регуляторів. Закони табору створені для того, щоб
- визначити і закріпити цінності табору;
- дотримуватися їх, бути орієнтованими на них;
- Застерегти від негативних ситуацій;
- знати свої права і гарантовані обов'язки.
   
Закон порядку.
Ти господар табору - своїй території. Бережи порядок і порядок збереже тебе.
Закон часу.
Кожна секунда - життя. Втратити час - втратити життя. Цінуй час свій і своїх товаришів. Будь пунктуальним, адже доба складається всього з 24 годин.
Закон території.
У кожної держави є свої межі. Будь ласкавий, виконуй цей закон, адже «межу» не порушують ... Залишати територію табору дітям без відповідного дозволу адміністрації, або без супроводу вожатого та спеціального інструктажу - заборонено.
Закон відповідальності.
Ти завжди у відповіді за свої вчинки, тому роби так, щоб не було соромно. Пам'ятай, що дорослі теж несуть відповідальність за твоє життя, здоров'я і вчинки. Нерозумна поведінка часто веде до конфліктів і проблем. Постарайся уникати цього.
Закон доброчесного ставлення до людей.
Завжди пам'ятай про тих, хто поруч, про людей, чиї серця відкриті для тебе. Стався до людей так, як ти б хотів, щоб вони поводилися з тобою.
Закон дружби і братерства.
Пам'ятаєш: «Якщо з другом вийшов у дорогу, веселіше дорога», саме з одним, ровесником або малюком, адже для дружби не існує віку, а братство - це твоя кімната, твій загін і нарешті, табір дружних «Романтик».
Закон посмішки.
Будь доброзичливий до всіх, частіше посміхайся. Гарний настрій - запорука здоров'я та успіху.
Закон води.
Вода - коштовність нашої планети. Бережи її. Не жартуй з морем, басейном. Вода не сприймає неуважних.
Закон зелені.
«Я зірвав квітку, і вона зів'яла, я піймав метелика, і він помер у мене на долоні. І тоді я зрозумів, що до краси можна доторкнутися тільки серцем». Бережи природу.
Закон правої руки.
Рука, звернена до сонця - стародавній знак, що говорить про те, що "я без зброї". Піднята права рука означає - «Зрозумій мене, вислухай мене».
Закон творчості.
Твори сам, навчи творити іншого, залучи всіх. Творчість - норма життя. Творчість - радість життя.
Закон спорту.
Не дарма розумні люди придумали починати день з фізичної зарядки. У здоровому тілі - здоровий дух. Загартовуйся, бігай, стрибай, змагайся, саме спорт допоможе тобі стати сильним, спритним і сміливим.
Закон пісні.
Музика починається там, де закінчується слово. Нам пісня будувати і жити допомагає. Душа прагне співати.
Закон гри.
Життя - гра, а люди в ній - актори. Знайди собі роль по силам і талантам.
Закон чистих тарілок.
Коли зайдеш до їдальні, подивись навколо і обов'язково посміхнися. Бачиш, їжу тобі готують справжні професіонали. Поважай їх працю і нехай тарілка завжди буде чистою.

РОЗПОРЯДОК ДНЯ:
08.00 Підйом
08.15 - 08.30 Зарядка
09.00 - 09.30 Сніданок
10.00 - 10.15 Організаційні збори екіпажів
10.15 - 13.00 Робота творчих майстерень. Купання в морі
13.00 - 14.00 Обід
14.00 - 16.00 Післяобідній відпочинок екіпажів
16.10 - 16.30 Полудень
16.30 - 18.30 Творчі випробування. Купання в морі
18.30 - 19.00 Справи в екіпажах
19.00 - 19.30 Вечеря
20.00 - 21.00 Загальнотабірний захід
21.10 - 21.30 Друга вечеря
21.30 - 22.30 Дискотека. Перегляд кінофільму
23.00 - Відбій
1 день2 день
Заїзд дітей
Пазли табору: знайомство з творчими гуртками ,презентація творчої виставки робіт дітей, знайомство з територією у грі “Час сплинув-пошук капсули часу”.
Тренінгова програма на знайомство “Коло друзів”
Зірковий час. Презентація екіпажів,
святкова програма відкриття зміни у стилі мюзиклу Запуск повітряних
зміїв-символ старту зміни.
3 день4 день
Пляжно-мурашині перегони на пляжі. Весела гра-аркада
“Мурашина ферма”
Розкадровка. Творчий день на
створення відеороликів ,реклами,цікавих інтерв'ю. Кожна дитина має змогу
створити сучасний шедевр.
5 день6 день
День веселих нот. Радіоефір “Пісня на
замовлення”. Шоу-програма “Пісенний калейдоскоп”
Літня мозаїка- майстер клас з виготовлення літніх фоторамок. Фотомисливство.
Мисливці на найкращі фото-кадри.
7 день8 день
Майстер клас з основи бальних танців. Шоу програма
“Шпильки проти кросів”
Екскурсія в дельфінарій (за бажанням). Морські пригоди “Веселого Роджера”-гра по станціям.
9 день10 день
Х-Фактор Романтика. Творчий відбір та концертна програма.
Екскурсія в Асканію-Нова (За бажанням) Веселий квест “Шалене Сафарі”
11 день12 день
Конкурс ”Коса-дівоча краса” Шоу-програма “Краса по-українськи”
Підсумкові чемпіонати з футболу, волейболу,
настільного тенісу. Спортивна гра “Зважені та щасливі”
13 день14 день
Традиційні посиденьки у багаття. Музично-театральне шоу до закриття зміни
Операція “Валізи”. Виїзд дітей

 

На басейні
Виступи
Басейни
Ванна кімната
Кімната
Загальний вигляд1
Загальний вигляд
День Нептуна
Сходинки


Ведущий менеджер - Марина Даць
e-mail: fortunalvivs@gmail.com
skype: fortuna.lviv
tel.: 032 242 31 38
mob.: +380 67 371 79 72

 

 

1$ = 35,80 грн.
1€ = 38,10 грн.

подписаться на sms-рассылку
Розроблено в компанії Soltech
Туроператор "Фортуна" © 2011

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322

Warning: file_get_contents(http://rotator.soltech.com.ua/fortunalviv.com.ua/): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/uh1044477/domains/fortunalviv.com.ua/public_html/index.php on line 322