Запрос на подбор тура

Спасибо!
Мы с Вами свяжемся в ближайшее время!
долина Wilder Kaiser

долина Wilder Kaiser

Сімейний відпочинок в Тіролі

Ельмау, Гоїнг, Шеффау і Зьолль - це назви курортів, які ідеально підходять для сімейного відпочинку в Тіролі. Цей регіон, розташований у заповіднику Вільдер Кайзер, влітку являє собою одне з найкрасивіших місць Альп для організації та проведення турпоходів. Любителі ж зимового спорту по достоїнству оцінять один з найбільших гірськолижних курортів в світі!
До Тіролю зовсім нескладно добратися. Вільдер Кайзер, курортний регіон для відпочинку з сім'єю, знаходиться в західній частині Австрії, у федеральній землі Тіроль. Завдяки знаходиться неподалік аеропортам у Зальцбурзі (80 км), Інсбруку (80 км) і Мюнхені (120 км) до курортного регіону Вільдер Кайзер можна долетіти і повітряним шляхом. Якщо ж подорожувати поїздом, то можна доїхати до розташованих всього в 20 км залізничних вокзалів Санкт-Йохан в Тіролі, в м. Вьоргля, Куфштайн і Кітцбюель.

Відкрити знаменитий гірський світ, катаючись на лижах в Тіролі

Комплекс SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental є не тільки найбільшим об'єднаним гірськолижним курортом в Австрії, але й одним з найбільших гірськолижних курортів в Європі.

Гірськолижний курорт SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental готовий запропонувати понад 90 найсучасніших підйомників і 250 км лижної траси, а також понад 70 традиційних затишних гірських хатин. 200 км лижні покриваються снігом зі снігових гармат, таким чином, вони завжди засніжені чудовим сніговим покривом. Австрія знаменита своїми численними традиційними гірськими хатинами і королівським видом на гірські вершини висотою понад 3000 метрів. Усім цим Ви можете насолодитися під час романтичної поїздки на конях по глибокому снігу або за чашкою глінтвейну, поки ще не почалася запальна вечірка після катання на лижах. Безліч готелів будуть раді дати притулок Вас у тірольських гірськолижних курортах. Вільдер Кайзер (Wilder Kaiser) - пік насолоди під час катання на лижах!

                                                                  КАРТА КУРОРТУ

                                                    веб-камера Soll Ellmau Scheffau

Цены на горнолыжные туры в Австрию смотрите тут >>>

Цени на горнолыжные авиатуры смотрите тут >>>Ведущий менеджер - Марина Даць
e-mail: marina@fortunalviv.com.ua
skype: marinadats05
tel.: 032 242 31 38
mob.: 063 103 60 99
mob.: 096 427 69 00
mob.: 066 507 05 70

 

 

1$ = 27,88грн.
1€ = 31,5грн.
1PLN =7,50грн.

Розроблено в компанії Soltech
Туроператор "Фортуна" © 2011